OŠ NAZARJE
KOLEDAR DOGODKOV

PRVI TEDEN BSH JUNIOR POČITNIC SE JE USPEŠNO ZAKLJUČIL 

Zahvaljujemo se staršem, ki so vestno spremljali vsa obvestila in napotke, kuharicam OŠ Nazarje za slastne in obilne obroke, podjetju BSH, ki nas je opremil z materialom za izvedbo delavnic, marljivim animatorkam ter otrokom, ki so bili polni veselja in motivirani za vse vrste aktivnosti.

P1070088

Več …


PLANINSKI IZLET NA BEGUNJŠČICO

PIbegunjscica0002
13 učencev planinskega krožka predmetne stopnje se je v ponedeljek, 4. 7. 2016 podalo na 2060 metrov visoko Begunjščico. Po dobrih sedmih urah hoje smo se z dvema kombijema odpeljali še na Bled, kjer smo v toplem jezeru sprali sol z naših teles. Za zaključek smo v Kamniku napolnili povsem prazne trebuhe s kebabom. Izlet sta vodila planinska vodnika Patricija in Primož.

SEZNAMI POTREBŠČIN ZA ŠOL. L. 2016/17
solskePotrebscine


PREJELI SMO NAZIV KULTURNA ŠOLA 2016

Konec meseca maja se je naša šola že tretjič prijavila na razpis Javnega sklada Republike Slovenije za kulturne dejavnosti. S prijavo in obsežno obrazložitvijo smo morali dokazati, da si še vedno zaslužimo ta naslov. Komisijo smo prepričali in le-ta je naše delo nagradila z nazivom KULTURNA ŠOLA 2016. Ta naziv bomo lahko uporabljali od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2021.
V petek, 23. septembra 2016, se bomo na OŠ Petrovče udeležili slavnostne podelitve priznanj.
kulturna sola2

BSH Junior počitnice 2016