pocitniceDrage učenke in učenci!

Pa smo jih dočakali… Še ene letošnje počitnice, zimske, pa čeprav je zunaj skoraj pomladansko vzdušje. Kakorkoli že, to je znova priložnost, da se malce odpočijete in si naberete novih moči za zadnji del šolskega leta, ko bomo vsi skupaj še kako potrebovali energijo, da uresničimo tiste delovne naloge, ki so še pred nami.
Zato vam želimo prijetne in sproščene dni v prihodnjem tednu, vidimo pa se znova v ponedeljek, 27. 2. 2017.
Pazite nase!

Kolektiv in vodstvo OŠ Nazarje

VALENTINOV DAN S SONCEM OBSIJAN

Sonce je zvabilo iz šolskih luknjic 3.c razred. Takoj smo morali preveriti delovanje vetrnic. Del dopoldneva smo namenili tudi ustvarjanju modrih src za projekt Podarite nam modro srce, ki ga organizira Nivea v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije. Učenci in učenke so na lesene tablice poleg modrega srca napisali želje, kaj želijo od dečkov in kaj od deklic. Kakšni naj bi bili in kaj jim ni všeč. Modra srca z napisi smo razstavili ob ograji igrišča.
Nivea bo svoj učni sklad v tem projektu obogatila za 20.000 EUR, sredstva pa bodo v celoti namenjena štipendiranju otrok in mladostnikov.

page

PRIREDITEV OB SLOVENSKEM KULTURNEM PRAZNIKU

V torek, 7. 2. 2017 smo imeli v Domu kulture Nazarje prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku. Učenci gledališkega kluba so odigrali igro Gremo mi po svoje in tako nasmejali gledalce. V drugem delu prireditve pa se je predstavil Lenart Zih, ki je igral v istoimenskem filmu. Gledalcem je približal dogajanje na samem snemanju in otroke pozval, da če željo igrati, naj poskusijo, saj je potrebno slediti svojim željam.

Lenart Zih

Več v GALERIJI …