OŠ NAZARJE
KOLEDAR DOGODKOV

VABILO

sPOŠTOVANI STARŠI IN LJUBITELJI PLESA!

Vabimo vas, da se nam pridružite na zaključni prireditvi letošnjega projekta “ŠOLA PLEŠE”, ki bo potekala v torek, 23. 12. 2014, ob 11. uri v Športni dvorani Nazarje. S prireditvijo bomo obeležili državni praznik, dan samostojnosti in enotnosti ter odplesali božiču in novemu letu naproti.

VLJUDNO VABLJENI!NASTOP za ostarele krajane 

nastop_za_ostarele0007

V soboto, 13. 12. 2014 so učenci plesnega krožka z mentorico Jožico Pustoslemšek pripravili program za ostarele krajane.

S pesmijo in plesom so jim pričarali praznično vzdušje.NASTOP PEVSKIH ZBOROV - “Ta veseli dan kulture” 

naslovnica_zbori_3.dec.2014                                                                                                                                                               foto Filip Eremita

“Ta veseli dan kulture” je  naslov koncerta, s katerim smo tudi na naši šoli počastili Prešernov rojstni dan. Starejši otroški zbor, mladinski zbor in i- zborček so predstavili pesmi letošnjega šolskega leta, v goste pa so povabili tudi zanimivo gostjo, gospo Kulturo. V pogovoru z njo smo izvedeli marsikaj zanimivega o njej in o nas samih. Tudi to, da je kultura vedno med nami in je najsrečnejša takrat, ko živi v naših medsebojnih odnosih. Prisluhnite Prešernovemu sonetu “O, Vrba” in ostalim posnetkom v zavihku “Pevski zbori”. 

VOŠČILNICE

V četrtek 13. 11. 2014 so pridne roke naših učencev izdelovale novoletne voščilnice. Učenci želijo z njimi prispevati k brezplačni šoli. Izdelali so kar 1560 voščilnic. Motive pa si lahko ogledate spodaj.

Nataša Krk
voscilnice0001voscilnice0003voscilnice0002
voscilnice0006 voscilnice0004 voscilnice0007
voscilnice0005

 

Koncert pevskih zborov – “Ta veseli dan kulture”
HITRI DOSTOP        PUBLIKACIJA         GOVORILNE  
               
                  JEDILNIK

   eGRADIVA                 KNJIŽNICA    

Kje nas najdete?

Click to open larger map