TEKMOVANJE TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA

Objava naloge:
”PO POTEH BAJESLOVNIH BITIJ”

PDF-2_file_documentturisticna_naslovnica

VARNA RABA INTERNETA

broska_dan_varne_rabe_2015

Aktivnosti ob dnevu varne rabe interneta 2015

Uporabni videi in povezave za pomoč:

1. Zabavne in poučne risanke na različne teme varne in odgovorne rabe spleta in mobilnih naprav, ki so všeč otrokom in mladim: Risanke Ovce.sk
  2. Video predavanja primerna za metode obrnjenega učenja, ki so jih pripravili na zavodu Arnes:

3. Drevesa odločanja za razreševanje spletnih dilem:

Dodatna orodja:

1. Značka za na spletno stran
  2. Zemljevid sodelujočih šol sproti ažuriramo na tej spletni strani: http://www.safe.si/napovednik/dan-varne-rabe-interneta-2015

OBISK iz VDC

Fotografija0796

V torek smo imeli prav poseben obisk. Pri uri športa so se nam pridružili varovanci Varstveno delovnega centra (VDC) Vrba iz Nazarij. Najprej smo  se skupaj ob glasbi dobro ogreli, nato smo zaplesali in že so nas čakale različne gibalne dejavnosti. Sprva nekoliko zadržano, ob koncu pa veselo in sproščeno smo skupaj  premagovali ovire, vodili žogo in jo metali na koš, najbolj veselo pa je bilo ob pisanem padalu. Ob koncu smo se igrali še plesno igrico Potujemo v Mozirje in gnilo jajce. Nasmejani obrazi učencev, varovancev in učiteljic so bili dokaz, da smo se imeli res lepo. Še preden smo se poslovili, smo se dogovorili, da se še srečamo.

Karla Jeromel Rednak

PLAVALNI TEČAJ

???????????????????????????????

KO SEM SE ZBUDILA, SEM POZAJTRKOVALA IN ŠLA V ŠOLO, SAJ SEM VEDELA, DA JE PLAVALNI TEČAJ. SKUPAJ SMO POČAKALI NA AVTOBUS. KO SE JE PRIPELJAL, SMO SE ODPELJALI V VELENJE. KO SMO PRIŠLI DO BAZENA, SMO SE V GARDEROBI PREOBLEKLI V KOPALKE. POTEM SMO SE RAZDELILI V SKUPINE. PO VAJAH JE SLEDILA PROSTA IGRA IN MALICA. PUNCE SMO IZ NAHRBTNIKOV POTEGNILE SLADKARIJE. POTEM SMO ŠLI NAZAJ V BAZEN. KO SE JE PLAVALNI TEČAJ KONČAL, SMO DOBILI DIPLOME IN SE ZAHVALILI ZA VSE. ODŠLI SMO NAZAJ V ŠOLO OBIČAJNEMU POUKU NAPROTI.

ZORNA, 2. A

OD ROCKA DO POA