MIKLAVŽEV SEJEM

V sredo, 5. 12. 2018, smo se devetošolci udeležili Miklavževega sejma, na katerem smo ponujali pecivo (popsike, brownije, kokosove kocke, orehove rogljičke maslene piškote …), ognjičeve kreme, dišeče svečke, zeliščne čaje, kopalne soli ter mešanice začimb s soljo, ki smo jih izdelali učenci izbirnega predmeta kemija v življenju. Na voljo so bile še voščilnice, ki smo jih izdelali učenci predmetne stopnje. Sejem je potekal od 17.00 do 18.00 ure pred Kulturnim domom Nazarje. Na sejmu so za glasbo poskrbeli tudi pevci šolskega otroškega zbora, za zanimivo vzdušje pa Miklavž, ki je otrokom prinesel darila. Z denarjem, ki smo ga dobili na sejmu, si bomo devetošolci na koncu šolskega leta zagotovili brezskrben izlet.

Karin Kovač, ŠNO