OŠ NAZARJE
KOLEDAR DOGODKOV
FACEBOOK
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

NOČ V ŠOLSKI KNJIŽNICI

V noči iz torka, 16. 4., na sredo, 17.4., je v naši šoli potekal projekt Noč v šolski knjižnici. Tema je bila: knjiga.

Ko smo se učenci zbrali, smo si šli urediti sobe in nato ob čajanki klepetali o svojih najljubših knjigah. Vsak posameznik je povzel bistvo svoje najljubše knjige. Sledil je nočni pohod po Žlabru. Približno ob desetih smo se vrnili in imeli delavnice, zatem pa smo večerjali sveže pripravljene tople sendviče. Preden smo odšli spat, smo si ogledali še zaključek tekma Juventus Ajax. Po dolgem nočnem klepetu smo zaspali.

Vsi smo vstali z dobrim občutkom in začeli svoj nov dan.

Jakob Miklavc, ŠNO

HITRI DOSTOP       
PUBLIKACIJA         GOVORILNE  

                JEDILNIK            

   eGRADIVA                 KNJIŽNICA