OŠ NAZARJE
KOLEDAR DOGODKOV
FACEBOOK
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA MATEMATIKE

21. 3. 2019 je po vsej Sloveniji potekalo šolsko tekmovanje iz znanja matematike – Kenguru. Na OŠ Nazarje se ga je udeležilo 63 učencev. Kar 19 otrok je prejelo bronasto priznanje in sicer: Elmina Mešinović, Klara Poličnik, Lara Slapnik, Lana Deleja, Hana Pustoslemšek, Gaja Kopriva, Zorna Coklin, Taja Berložnik, Evita Veder, Eva Verbuč, Urška Remic, Rok Lončar, Petra Venek, Maša Jelšnik, Svit Coklin, Lucija Krebs, Max Jerovčnik, Tanja Papež in Lana Hudolin Pirc. .

Urška Remic, Maša Jelšnik in Lucija Krebs, so se s svojimi visokimi dosežki 13. 4. 2019 udeležile tudi državnega tekmovanja na Polzeli, kjer je Maša Jelšnik osvojila srebrno priznanje.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim, še posebej pa prejemnikom priznanj!


HITRI DOSTOP       
PUBLIKACIJA         GOVORILNE  

                JEDILNIK            

   eGRADIVA                 KNJIŽNICA