Tekmovanje iz logike je eno najbolj množičnih tekmovanj iz znanja v Sloveniji. Kljub temu, da logika nima svojega predmeta v izobraževalnem procesu, se tekmovanja vsako leto udeleži veliko število osnovnošolcev, srednješolcev ter študentov.

Tudi na naši šoli učenci radi tekmujejo iz znanja logike. Tekmovanja se je letos udeležilo 81 učencev, kar dokazuje visoko zavedanje, da je logično razmišljanje ena od najpomembnejših veščin sodobnega človeka. Bronasto priznanje je osvojilo 31 učencev.

Vsem dobitnikom bronastih priznanj čestitamo.

DOBITNIKI BRONASTIH PRIZNANJ

Najboljši rezultat sta dosegla Adrian Povše Burger iz 7. a razreda in Rok Lončar iz 9. a razreda. Učenca sta se z izjemnim dosežkom uvrstila na državno tekmovanje iz logike.

Mentorica tekmovanja: Jožica Bezovnik, prof.

Dostopnost