Petek je bil za nazarske prvošolce prav poseben dan. Starejši šolarji so jih s sprejeli v šolsko skupnost.

Letos je dogodek potekal drugače kot smo bili vajeni preteklih let. Organizirali smo ga namreč kar v učilnici 1. razreda, ki je za del dopoldneva postala kulturni prostor s prirejenim odrom za nastopajoče. V razredu so se izmenjavali posamezniki in skupine učencev, ki so s svojim nastopom razveselili prvošolce. S pomočjo predsednice šolske skupnosti so ponovili zaprisego šolarja.

Program je povezovala učenka drugega razreda Mila Coklin, posebna gosta pa sta bila gospa ravnateljica Vesna Lešnik in gospod župan Matej Pečovnik.

Ker učenci ostalih razredov niso mogli prisostvovati prireditvi, smo prireditev pripeljali do njihovih učilnic, seveda s pomočjo računalniške tehnologije. Tako so si s svojih stolčkov v učilnicah 2., 3., 4., in 5. razreda ogledali prenos sprejema prvošolcev v živo na projektorskem platnu. Vsi skupaj smo preživeli poseben in lep dopoldan.

Več utrinkov si lahko ogledate v GALERIJI.

Razredničarka 1. a, D. Lončar

Dostopnost