Drage učenke in učenci, spoštovani starši!.

V ponedeljek, 19. 10. 2020 smo zaradi epidemiološke slike v državi tudi na naši šoli z učenci od 6. do 9. razreda pričeli z izobraževanjem na daljavo. Predhodno smo v skladu z navodili MIZŠ pripravili načrt izobraževanja na daljavo, prilagodili urnike, določili enotno spletno okolje, seznanjali učence in jih pripravljali na pouk v spletnih učilnicah ter na komunikacijske kanale za povezovanje z učitelji.

Učenci so bili pripravljeni, učitelji tudi. Žal pa jo je tudi nam, tako kot vsem ostalim šolam, zagodla tehnologija. S težavami se tako otroci, kot učitelji soočamo tudi danes. Spletne učilnice ne delujejo ali pa delujejo upočasnjeno, zavračajo uporabniška imena in gesla in še kaj.

Skatka, mi smo pripravljeni, učitelji čakajo na vzpostavitev sistema. A na delovanje spletnega okolja nimamo vpliva. Zato vas prosimo za razumevanje in potrpljenje. Takoj, ko bodo napake odpravljene in bo sistem vzpostavljen, bo delo steklo normalno.

V upanju, da bo vse urejeno v čim krajšem možnem času, se vam zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo!

Kolektiv in vodstvo OŠ Nazarje

Dostopnost