Drage učenke in učenci!!

Znova nas je doletelo zaprtje šol, kar je s seboj prineslo pouk na daljavo, ki naj bi trajal od četrtka, 1. 4. 2021, pa do vključno petka, 9. 4. 2021. Navodila o poteku pouka na daljavo, ki se bo, kot ste bili vajeni, odvijal preko spletnih učilnic in video ur, boste dobili v torek in sredo pri učiteljih posameznih razredov oziroma predmetov. Urniki pouka na daljavo se niso bistveno spremenili in jih že poznate iz preteklega obdobja.

Čeprav situacija za nikogar od nas ni prijetna, pa verjamemo, da bomo skupaj zmogli premagati še en izziv. Šest delovnih dni na daljavo je pred nami, od tega bosta dva potekala kot dneva dejavnosti (en tehniški in en športni dan), da vas vsaj malo razbremenimo in vam olajšamo delo. Pozivamo vas, da se izkažete tako, kot ste se v preteklem obdobju in aktivno sodelujete ter po svojih najboljših močeh opravite vse zastavljene naloge. Mi verjamemo v vas in se že vnaprej veselimo ponovnega srečanja, ki naj bi se po predvidevanjih zgodilo v ponedeljek, 12. 4. 2021..

Želimo vam prijetne in mirne velikonočne praznike!

Vodstvo in kolektiv OŠ Nazarje

Dostopnost