Drage učenke in učenci!     

Pred nami so prvomajske počitnice, ki naznanjajo prehod v zadnji del šolskega leta. Epidemija se nekoliko umirja in s tem se sproščajo tudi nekateri ukrepi za preprečevanje nalezljive bolezni, ki nam je v letošnjem letu precej ponagajala in nam otežila vzgojno-izobraževalni proces.

V tednu, ki prihaja, si torej dodbra odpočijte, oddahnite si od vsakdanjih obveznosti, sprostite se in uživajte v dejavnostih, ki jih do sedaj nismo smeli početi ali pa smo si jih lahko privoščili v omejenem obsegu. A kljub vsemu pazite nase in na druge, da se boste po počitnicah zmogli polni energije in novih moči spopasti s preostalimi obveznostmi, ki vas še čakajo do uspešnega zaključka.

V ponedeljek, 3. 5. 2021 se znova srečamo v prostorih šole in skupaj se bomo podali naproti izzivom, ki so pred nami. Ne bo jih malo, a s pozitivno energijo in dobro voljo nam bo uspelo.

Do takrat pa vam želimo čim bolj sproščene, zabavne in prijetnih dogodkov polne počitniške dni!

Vodstvo in kolektiv OŠ Nazarje

Dostopnost