Na Šolskem centru Rogaška Slatina 21. 10. 2021 organiziramo dan odprtih vrat. Zaradi epidemiološke situacije smo se letos odločili ta dogodek zapeljati nekoliko drugače kot v preteklih letih.

Vsakega učenca, ki bi si želel s starši v živo ogledati našo šolo (učilnice, steklarsko in optično delavnico ter dijaški dom), bomo sprejeli individualno. Za individualne oglede bomo na voljo 21. 10. 2021, od 16.00 do 19.00. Vsi zainteresirani učenci naj si svoj termin “rezervirajo” preko elektronske pošte anja.bankovic@scrs.si in sporočili jim bomo točno uro ogleda.

Za tiste, ki nas v živo ne bodo uspeli obiskati, pa bomo pripravili videokonferenčno predstavitev, prav tako 21. 10., ob 18.00. Pošiljam vam povezavo do predstavitve: https://meet.google.com/xei-rxwz-hpq .

Letak z vsemi pomembnimi informacijami .

Dostopnost