Po dobrem letu in pol se spet nadaljujejo šolska športna tekmovanja. Naše učenke imajo letos na teh tekmovanjih visoke cilje, šolsko leto pa so na prvih dveh tekmovanjih zelo dobro začela. Zadnje dni v septembru so na regijskem tekmovanju v ekipni atletiki osvojila 2. mesto, skupno pa 17. mesto v Slovenij. Tako so le za eno samo mesto zgrešila finalno državno tekmovanje.

Prve dni v novembru pa so prikazale odlične igre na medobčinskem tekmovanju v nogometu. Po dveh zmagah v skupini so v finalu proti učenkam iz Ljubnega dolgo vodile, po nesrečno dobljenem golu v zadnjih trenutkih tekme in izvajanju penalov pa morale priznati premoč nasprotnic. Kot drugo uvrščene so se uvrstile na področno tekmovanje.

Šolo so na teh dveh tekmovanjih zastopale: Sabina Čakš, Hana Kronovšek, Jela Špeh, Karin Krajner, Zorna Coklin, Taja Berložnik, Ema Medič, Angelika Praznik, Rebeka Kotnik, Hana Pustoslemšek, Zala Krajner, Iza Miklavc, Lara Slapnik, Alina Bitenc, Zoja Lukač, Patricija Uzar, Blažka Matek.

Dostopnost