eTwinning je skupnost evropskih šol. Pedagoškim delavcem (učiteljem, ravnateljem, knjižničarjem itd.), ki delajo v šolah po Evropi, ponuja spletni portal, ki omogoča povezovanje, sodelovanje, razvijanje projektov, izmenjavo izkušenj in še veliko več. Člani skupnosti eTwinning so člani najbolj živahne izobraževalne skupnosti v Evropi. eTwinning je del programa Erasmus+, programa evropskega sodelovanja na področju izobraževanja, usposabljanja, mladih in športa.

V šolskem letu 2021/2022 bomo v projektu s temo Culture up! Celebrations and festivals, sodelovali s šolo IES JORGE MANRIQUE iz mesta Palencie, v Španiji. Učenci naše šole se bodo pobližje seznanili s praznovanji in prazniki v španski kulturi, sami pa bodo delili svoje izkušnje praznovanj v Sloveniji.