Naše učenke so bila to šolsko leto kar v treh različnih moštvenih športih področne prvakinje. Najkprej so postale v svoji dvorani področne prvakinje v košarki, kjer so v finalu premagale vrstnice iz OŠ Livada iz Velenja. Pred dnevi pa so tekmovale v velenjski Rdeči dvorani še v rokometu in nogometu. Za zmagoslavje v rokometu so morale premagati še enkrat Livado in vrstnice iz OŠ Anton Aškerc, le dan zatem pa še v nogometu učenke iz OŠ Šalek in OŠ Ljubno.

V košarki so se že pomerile v četrtfinalu državnega prvenstva, kjer so igrale s favoritinjami, košarkaricami iz OŠ Šmarje pri Jelšah ter proti OŠ Lovrenc na Pohorju. V polfinale, oz. med prvih devet šol v Sloveniji, so se uvrstile le zmagovalke turnirja, učenke iz Šmarij, nape punce pa so bile tudi zelo vesela ene zmage in drugega mesta v skupini.

V rokometu in nogometu so se Nazarčanke že uvrščene v polfinale. Tekmovanji bosta v prihodnjih tednih.

Dostopnost