DRAGE UČENKE IN UČENCI, SPOŠTOVANI STARŠI!

1. september se nezadržno bliža in zaposleni na OŠ Nazarje že nestrpno čakamo, da se ponovno srečamo z vami ter pričnemo uresničevati za šolsko leto 2022/2023 zastavljene cilje.

V času počitnic smo se tudi mi dodobra napolnili s svežo energijo in zbrali nove ideje. Vsaka od njih predstavlja nov izziv, zato se bomo z njimi spopadli z veliko mero pozitivne energije. Prepričani smo, da bodo všeč tudi vam in da bomo skupaj zmogli premagati vse, tudi tiste malo zahtevnejše.

Da bo bivanje v prostorih šole prijetnejše, smo med počitnicami nekoliko preuredili nekatere šolske prostore. Če bomo skrbno pazili nanje, bodo lepi in prijetni ostali še dolgo.

Prvi šolski dan se bomo ob 8. 15 srečali pred glavnim vhodom v šolo, se pozdravili, za spomin malo pofotografirali, nato pa boste z razredniki odšli v svoje matične učilnice. Prvi dve uri boste prejeli nekaj napotkov, nato pa sledi pouk po urniku, ki ga boste zadnje dni avgusta za svoj oddelek našli na šolski spletni strani pod zavihkom URNIK.

Želimo vam prijeten preostanek poletnih počitnic in na skorajšnje svidenje! Mi se že veselimo!

Vodstvo in kolektiv OŠ Nazarje

Dostopnost