Po številnih letošnjih uspehih na športnem področju so se super izkazali še igralci namiznega tenisa. Na področnem tekmovanju v velenjski Rdeči dvorani so se naši čarovniki z najmanjšo žogo v svetu športa domov vrnili z štirimi kolajnami in naslovom ekipnega področnega prvaka v starejši kategoriji. Slednje je naši šoli uspelo sploh prvič.

Med posamezniki sta se zmage veselila brata Aljaž Brezovnik v absolutni kategoriji in njegov bat Jon v kategoriji nekategoriziranih igralcev do 5. razreda. V kategoriji do devetega razreda sta se drugega in tretjega mesta veselili sestri Krajner. Na srednji stopnički je bila Lana, na nižji pa Tinka.

Šolo so uspešno zastopali še Julija Lončar, Adrian Povše Burger, Marcel Lever in David Suhoveršnik.

Na državno tekmovanje so se uvrstili Aljaž, Jon, Lana, v ekipi pa bosta nastopila še Tinka in Adrian.

Dostopnost