17. septembra se je uradno začela 64. sezona bralne značke. Knjižničarka Maja Božič je obiskala vse oddelke, nam predstavila izbor knjig, ki so primerne za našo starost, in nas povabila k branju. Ker je med 8. septembrom in 8. oktobrom tudi Nacionalni mesec skupnega branja, nam je predstavila, kako bomo v vsakem oddelku napolnili vrečko prebranih knjig. Na listke bomo napisali naslov knjige, ki smo jo prebrali, označili, ali smo jo prebrali za bralno značko, domače branje ali kaj drugega in ime bralca. Seveda štejejo samo knjige, ki jih bomo dejansko prebrali. Listke bomo dali v vrečko prebranih knjig za svoj oddelek. To ne bomo počeli samo v mesecu skupnega branja, ampak bomo vrečko polnili do konca šolskega leta. Takrat bomo videli, kako pridno beremo v posameznem oddelku.

Mija Slapnik, 9. a 

Dostopnost