VABILO

na TRŽNICO POKLICEV, ki bo v četrtek, 16. 11. 2023, ob 16.30 na

OŠ FRANA KOCBEKA GORNJI GRAD

Prehod iz osnovne v srednjo šolo je velik korak, ki odpira mnoga vprašanja. Da bi vam pomagali pri odločitvi, smo za vas organizirali Tržnico poklicev. V Zgornjo Savinjsko dolino smo povabili srednje šole iz domače regije in nekatere druge.

Na dogodku vas bomo seznanili tudi s pomembnimi datumi glede vpisa v srednjo šolo, šolsko shemo. Imeli boste možnost individualnega pogovora.

Na dogodku pričakujemo večje število obiskovalcev in vas zaradi lažje organizacije prosimo, da s podpisom spodnje izjave potrdite svoj prihod.

Ker v okolici šole ni dovolj parkirnih mest, lahko parkirate v centru Gornjega Grada. Večje parkirišče je med gasilskim domom in trgovino Kea (5 min hoje do OŠ). Možnost parkiranja je tudi pri pokopališču.

16.30 UVODNO PREDAVANJE

Predstavitev šolske sheme, pomembnih datumov za vpis v srednje šole, oblike individualnih svetovanj.

17.10 – 18.30  PREDSTAVITVE  SREDNJEŠOLSKIH PROGRAMOV

• 17. 10 – 17.30 1. PREDSTAVITEV
  • 17.40 – 18.00 2. PREDSTAVITEV
  • 18.10 – 18.30 3. PREDSTAVITEV

18.30 – 19.00       INDIVIDUALNI POGOVORI

Čas v katerem se lahko osebno pogovorite s predstavniki šol ali so dogovorite za individualne obiske srednjih šol.