Številnim posameznikom in organizacijam, ki so naši šoli po avgustovskih poplavah na različne načine pomagali, sta se pred novim letom pridružila tudi podjetji Elan in Zavarovalnica Sava. Prva je donirala šoli 10 parov smuči z vezmi, druga pa 15 čelad in ravno toliko parov smučarskih palic.

OŠ Nazarje že vrsto let organizira za svoje učence dvojni tedenski smučarski program – smučarski tečaj na Golteh za petošolce in zimsko smučarsko šolo v naravi za šestošolce (to leto na Cerknem). Ob tem svojim učencem, ki nimajo svoje smučarske opreme, ponudi brezplačno izposojo šolske opreme, učenci pa si lahko izposodijo šolsko opremo tudi sicer ob športnih dnevih in drugih podobnih priložnostih. Nova donirana oprema bo številnim učencem naše šole v naslednjih letih pomagala, da se bodo lahko vključili v smučarske programe, šoli pa pomagala pri lažji organizaciji teh dejavnosti.

OŠ Nazarje in njeni učenci se podjetjema Elan in Zavarovalnica Sava najlepše zahvaljuje.

Dostopnost