Nazarje, 13. 3. 2020

Spoštovani starši!

Objavljamo informacijo o naslednjih nujnih ukrepih glede preprečevanja epidemije, podanih s strani našega ministrstva. Citirano iz okrožnice MIZŠ:
»Vsi vrtci bodo s 16. marcem 2020 zaprti. Vrtci bodo dejavnost predvidoma lahko nadaljevali s 30. marcem 2020. V obdobju od 16. marca do 30. marca 2020 je torej prepovedano delovanje vseh vrtcev.«
Več o tem si lahko preberete s klikom na POVEZAVO.

Nadaljna navodila bodo staršem poslana preko e-Asistenta, zato jih naprošamo za pozorno spremljanje le-teh.

V skladu z navodili bomo organizirali nujno varstvo za otroke, katerih starši opravljajo delo, ki je pomembno za delovanje družbe v izrednih razmerah (zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski, policiji in drugih službah, pomembnih za oskrbo prebivalstva) in seveda pod pogojem, da varstvo nujno potrebujejo. Nujno varstvo otrok se izkazuje s pisno izjavo delodajalca, da starši opravljajo delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah.

Zaenkrat Vas prosimo zgolj to, da nam, če imate v času ukrepov potrebo po nujnem varstvu otrok, to čim prej javite!

Izvedba varstva bo za obe enoti vrtca potekala v prostorih vrtca Šmartno ob Dreti. Natančnejša navodila pa bodo podana individualno naknadno.!

Želimo vam zdravja!

Vodstvo zavoda