IZOBRAŽEVALNI RODITELJSKI SESTANEK

Spoštovani starši!

V mesecu novembru načrtujemo roditeljski sestanek za starše učencev naše šole. Ker nam po vsej verjetnosti situacija ne bo dopustila, da bi ga izvedli v prostorih šole, smo se odločili, da ga izpeljemo na daljavo in vas povabimo k sodelovanju.

Vabimo vas, da se 17. 11. 2020 ob 17. uri udeležite izobraževalnega roditeljskega sestanka z naslovom Pomen učenja za prihodnost in vzgoja za življenje, ki ga bo izvajal, g. Simon Konečnik, ravnatelj Elektro in računalniške šole Šolskega centra Velenje.

Povezavo do sestanka smo vam posredovali po elektronski pošti in bo aktivna 15 minut pred začetkom. Sestanek bo trajal predvidoma do 18.30 ure.

Veselimo se srečanja z vami, pa čeprav v virtualnem svetu.

Kolektiv in vodstvo OŠ Nazarje

Dostopnost