v Kariernem centru za mlade – VšečKAM in GREM smo tudi za šolsko leto 2021/2022 pripravili vrsto zanimivih aktivnosti za mlade kot pomoč pri razvijanju poklicnih interesov in kariernem odločanju, njihove starše oz. skrbnike in strokovne delavce šole. Vabljeni k ogledu spletne strani https://drustvo-novus.com/projekti/karierni-center-za-mlade, kjer so navedene podrobnosti o projektu in aktivnostih ter www.kariera-mladi.si, kjer sproti objavljamo vse informacije glede brezplačnih dogodkov, koristne informacije ter uporabna gradiva. Nudimo tudi individualno karierno svetovanje.

Virtualni Karierni Sejem 2021– sejem poklicev in izobraževanja

Vabimo vas, da skupaj z mladimi obiščete sejem. Pričakujemo, da se bo na letošnjem sejmu predstavilo do 200 razstavljavcev tj. predstavnikov izobraževalnih institucij, slovenskih podjetij in drugih organizacij iz celotne Vzhodne kohezijske regije in Slovenije. Učenci bodo z obiskom sejma imeli možnost spoznavati poklice, podjetja, šole in izobraževalne programe ter na enem mestu pridobiti informacije, ki jim bodo v pomoč pri izbiri nadaljnje izobraževalne poti in izbiri poklica, ki jih zanima.

Sejem bo mogoče obiskati samostojno ali kot organiziran obisk šole.

Vabilo z vsemi potrebnimi informacijami .

Letak za učence in starše .

.

Dostopnost