Zaradi nadvse pozitivnega odziva na dan odprtih vrat, ki smo ga izvedli 21.10. 2021, na Šolskem centru Rogaška Slatina 25. 11. 2021 dan odprtih vrat ponovo organiziramo.

Vsakega učenca, ki bi si želel s starši v živo ogledati našo šolo (učilnice gimnazijcev, steklarsko in optično delavnico ter dijaški dom), bomo sprejeli individualno. Za individualne oglede in predstavitve programov bomo na voljo 25. 11. 2021, od 16.00 do 19.00. Vsi zainteresirani učenci naj si svoj termin “rezervirajo” preko elektronske pošte anja.bankovic@scrs.si in sporočili jim bomo točno uro ogleda.

Za tiste, ki nas v živo ne bodo uspeli obiskati, pa bomo pripravili videokonferenčno predstavitev, prav tako 25. 11., ob 18.00. Pošiljam vam povezavo do predstavitve: https://meet.google.com/sde-txjf-cpw .

V priponki pošiljam letak, namenjen učencem, z vsemi pomembnimi informacijami. .

Dostopnost