Dragi osnovnošolec, draga osnovnošolka!i.

Na Srednji šoli za kemijo, elektrotehniko in računalništvo ti ponujamo možnost pogovora z učitelji, svetovalnimi delavkami in nekdanjimi dijaki naše šole v zvezi z vpisom in izobraževanjem na naši šoli. Pogovarjali se bomo o štiri letnih programih: elektrotehnik, kemijski tehnik in tehnik računalništva ter tri letnem programu elektrikar.

To bo odlična priložnost, da vprašaš, kar te zanima ali pa samo prisluhneš pogovoru z drugimi.

Povezavi na pogovorne ure sta dostopni na naši spletni strani https://ker.sc-celje.si/, potekale bodo preko Zooma:
• sreda, 9. 3. 2022 od 17.00 do 17.30 ure – pogovor z učitelji in svetovalnimi delavkami: POVEZAVA
• sreda, 16. 3. 2022 od 17.00 do 17.30 ure – pogovor z našimi nekdanjimi dijaki POVEZAVA

Pridruži se nam!

Dostopnost