V Vrtcu Nazarje smo vrtčevsko leto po dolgem času končno lahko zaključili s prireditvijo »v živo« in v svojo družbo povabili starše, stare starše in prijatelje. Naša tokratna tema je bila Gremo okrog sveta. Vsaka skupina si je izbrala svojo se je podala po različnih okoljih, državah in dogodkih. Naši najmlajši – skupina Kapljica, so se odpeljali z avtom v svet, saj njihove nožice še ne zmorejo dolgih sprehodov, skupina Sonček je nežno zaplesala z metulji na travniku, skupina Zvezdica se je odpravila kar okrog sveta s svojimi poganjalčki, kar jim je vzelo veliko časa in truda, da so prišli nazaj v Nazarje. Otroci iz skupine Lunica so se na rock koncert podali z avtobusom in navdušili publiko s svojim nastopom. Otroci iz skupine Mavrica so se s svojima vzgojiteljicama odpeljali na potovanje z vlakom, njihove vmesne postaje pa so bile plesno  obarvane s plesi različnih držav. Naši najstarejši otroci iz skupine Oblaček, ki so se poslovili od vrtca, pa so se odpravili kar v šolo. Dokazali so, da so že dovolj veliki in spretni za prve šolske korake. Zaplesali so četvorko, zapeli so pesmici in iz rok ravnateljice, gospe Vesne Lešnik, prejeli priznanja, ki so si jih prislužili tekom vrtčevskega leta. Ob koncu prireditve so vrtcu pomahali v slovo in odšli počitnicam naproti.

Vsi strokovni delavci pa želimo otrokom in staršem lepo preživeto in predvsem doživeto poletje.

Irena Budna, Vrtec Nazarje

Dostopnost