V torek, 4. 10. 2022, je bilo na osnovni šoli Nazarje ter na podružnični šoli Šmartno ob Dreti zelo slovesno. V šolsko skupnost učencev OŠ Nazarje je bilo sprejetih 23 učencev 1. a in 3 učenci 1. b razreda. Učenci razredne stopnje so jim pripravili zanimiv kulturni program. Tudi prvošolci so pokazali, kaj že znajo ter skupaj z Davidom Suhoveršnikom, predsednikom šolske skupnosti, povedali svečano zaobljubo. Obljubili so, da bodo pridno hodili v šolo in se trudili, da bo tudi zaradi njih v naši šoli lepo in prijetno. Iz rok ravnateljice Vesne Lešnik so prejeli knjižno darilo ter zaobljubo, župan Matej Pečovnik pa jim je v podaril fotografije prvega šolskega dne.

Vsem prvošolčkom in njihovima učiteljicama, Sabini Venek in Lidiji Slapnik Fedran,  želimo uspešno in prijetno šolsko leto.

V imenu učencev in učiteljev OŠ Nazarje

Karla Jeromel Rednak