Spoštovani,

odprta vrata veljajo v svetu prijaznih in dobronamernih ljudi za simbol zaželenosti in gostoljubja. Tja, kjer nam jih odpro, se radi odpravimo, kasneje pa tudi vračamo, saj se tam navadno počutimo dobro in prijetno.

V torek, 29. 11. 2022, bomo ob 10.45 na Gimnaziji Celje – Center odprli vrata v programu umetniška gimnazija – likovna smer (do 13.00).

Za udeležbo se je potrebno prijaviti. Prijavnico najdete na TEJ POVEZAVI.

Obveščamo vas tudi, da bomo izvedli priprave na preizkus likovne nadarjenosti, ki jih bomo za devetošolce organizirali v treh zaporednih januarskih sobotah (7., 14. in 21. 1.). Preizkus likovne nadarjenosti, ki je pogoj za vpis v program, bomo izvedli 15. 3. 2023 ob 15.00. Priprave na preizkus niso obvezne, se je pa v preteklih letih izkazalo, da nas učenci radi obiščejo in v sproščenem vzdušju spoznavajo svojo potencialno novo šolo.

GCC

Dostopnost