VABILO

na TRŽNICO POKLICEV,

ki bo v četrtek, 24. 11. 2022, ob 16.30 na

OŠ REČICA OB SAVINJI

Prehod iz osnovne v srednjo šolo je velik korak, ki odpira mnoga vprašanja. Da bi vam pomagali pri odločitvi, smo za vas organizirali Tržnico poklicev. V Zgornjo Savinjsko dolino smo povabili srednje šole iz domače regije in nekatere druge.

Na dogodku vas bomo seznanili tudi s pomembnimi datumi glede vpisa v srednjo šolo, šolsko shemo. Imeli boste možnost individualnega pogovora.

Na dogodku pričakujemo večje število obiskovalcev in vas zaradi lažje organizacije prosimo, da s podpisom spodnje izjave potrdite svoj prihod.

Za parkirišča bo poskrbljeno na celotnem območju ob OŠ Rečica ob Savinji.

Vse dobro do snidenja!

16:30: UVODNO PREDAVANJE

Predstavitev šolske sheme, pomembnih datumov za vpis v srednje šole, oblike individualnih svetovanj.

17.10 – 18.30: PREDSTAVITVE  SREDNJEŠOLSKIH PROGRAMOV

ŠOLSKI CENTER CELJE ŠOLSKI CENTER VELENJE ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE – CIPS
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA CELJE I.GIMNAZIJA CELJE ŠOLSKI CENTER ŠENTJUR
SŠ ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM CELJE GIMNAZIJA CELJE CENTER EKONOMSKA ŠOLA CELJE
ŠOLA ZA HORTIKULN VIZUALNE UMETNOSTI ŠOLSKI CENTER ŠKOFJA LOKA DIJAŠKI DOM CELJE

Predstavitve srednješolskih programov bodo izvedene v treh ponovitvah po učilnicah.

• 17.10 – 17.30: 1. PREDSTAVITEV
    • 17.40 – 18.00: 2. PREDSTAVITEV
    • 18.10 – 18.30: 3. PREDSTAVITEV

18.30 – 19.00: INDIVIDUALNI POGOVORI

Čas v katerem se lahko osebno pogovorite s predstavniki šol ali so dogovorite za individualne obiske srednjih šol.