V četrtek, 1. 12. je na OŠ Rečica ob Savinji potekalo tradicionalno srečanje mladih literarnih ustvarjalcev Zgornje Savinjske doline. Naša šola je bila številčno zelo dobro zastopana, saj je sodelovalo kar deset učencev, in sicer petošolca Nika Čokelc in Tian Vrtačnik, sedmošolci Ema Poljšak, Vita Rozenstein, Julija Kotnik, Blažka Matek, Gašper Žvipelj in Domen Hojnik, svoji pesmi pa sta prebrali tudi osmošolki Mija Slapnik in Sara Bajramović.

Tokrat je na natečaju prevladovala poezija. Strokovni sodelavec tokratnega srečanja je bil g. Nejc Robida, ki je Miji Slapnik podelil nagrado za najboljšo pesem naše šole z naslovom Tak dan, vse ostale udeležence pa je pohvalil za izvirnost in pogum.

 

                                                                                                                                  Petra Lončar

Dostopnost