V četrtek, 9. 3. 2023, se je ob 18. uri v športni dvorani Nazarje odvil dobrodelni koncert Za smeh v otroških očeh. Na začetku so zapeli pevci starejšega otroškega in mladinskega pevskega zbora, nato pa še posamezniki, ki jih je spremljal  Pomurski tamburaški orkester. Tamburaši so razvajali z odličnimi zvoki svojih tamburic. Potem nam je na klavir najprej igral in pel Uroš Perić, nato pa se mu je pridružila Maja Keuc Amaya. Nastopil je tudi Oto Pestner, ki nam je zapel dve pesmi. Učenci smo se najbolj veselili pesmi Vrača se pomlad, saj smo jo že nekaj časa v šolskih klopeh prepevali zraven šolskega zvonca. Za zaključek pa sta nam brata Suhoveršnik zaigrala na harmoniko.

Koncert je povezoval Dejan Ikovic Bushi, ki nam je vsem s svojimi šalami še dodatno polepšal večer. Na koncu pa smo vsi potrebovali srečo in nekateri so je imeli več kot drugi, saj je bilo žrebanje vstopnic za lepe nagrade. Koncert je bil po mojem mnenju vsem všeč, saj so bile skladbe raznovrstne in sem prepričana, da se je za vsaka ušesa našla najmanj ena.

Maja Papež

Dostopnost