Od 20.11. do 24.11. smo se 4.a, 4. b in 5.b odpravili v šolo v naravi. Prebivali smo v CŠOD Štrk, ki se nahaja na ptujskem polju v vasi Spuhlja, oddaljen 4 kilometre od Ptuja. 

Ker je bila naša šola v naravi plavalna, smo vsak popoldan plavali v Termah Ptuj, od 13.00 do 17.00. Nismo pa se samo učili pravilnih tehnik plavanja, igrali smo se tudi zanimive vodne igre, spuščali po toboganu in se sproščali v masažnih bazenih. Med popoldanskimi dejavnostmi smo spoznali kurenta, se sprehodili do jezera, hranili ribe v ribniku, spoznali zanimivosti vesolja in si izdelali vsak svojo sončno uro. Tudi ob večeri smo bili vsak dan zaposleni. Prvi večer so nas odpeljali na nočni pohod z lučkami, drugi večer so nam pripravili pravi kino. Tretji večer smo se zabavali ob miselnih in družabnih igrah. Zadnji večer smo najprej pokazali svoje talente, kasneje pa smo plesali ob ritnim moderne glasbe. 

Imeli smo se lepo.

Učenci 4.a, 4.b in 5.b razreda ter učiteljici Marjana Ugovšek in Maruša Poplas

Več slik najdete v galeriji.

Dostopnost