PROJEKT ZDRAVJE V VRTCU
»POČUTIM SE DOBRO 2«
2020/2021

Rdeča nit letošnjega programa Zdravje v vrtcu je bila »Počutim se dobro 2«
Rdeča nit letošnjega izobraževanja zdravje v vrtcu je bila na nek način vpletena skozi naše celoletno delo.
Vizija vrtca: Kar zmorem, naredim sam.
Veliko smo se pogovarjali o zdravju in skrbi zase, kako lahko sami pripomoremo k temu da ohranjamo zdravje. Spoznavali smo, smo naštevali kaj vse je pomembno za ohranjanje našega zdravja, smo prišli do teme “počutim se dobro 2”. Poleg ustrezne higiene so otroci našteli še nekaj ključnih stvari, ki nam pomagajo ohranjati zdravje, in sicer to, da se veliko igramo, da se gibamo ter da se zabavamo in predvsem, da tudi počivamo.
Temo smo priključili temi skrbi za zdravje in dobro počutje ter jo vključevali v raznolike aktivnosti.

POROČILO PROJEKTA
ZDRAVJE V VRTCU
»POČUTIM SE DOBRO 2«
2020/2021

Dostopnost