<br /><!-- [et_pb_line_break_holder] --><p style="text-align: center;"><span style="font-size: 20pt; color: #808000;"><strong><span style="font-family: georgia, palatino, serif;">Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju</span></strong></span></p><!-- [et_pb_line_break_holder] --><p style="text-align: justify;"><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 12pt;">Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. </span></p><!-- [et_pb_line_break_holder] --><p style="text-align: justify;"><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 12pt;">Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.</span></p><!-- [et_pb_line_break_holder] --><p style="text-align: justify;"><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 12pt;">Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.</span></p><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

Več o evropski kohezijski politiki si lahko ogledate na njihovi spletni strani: www.eu-skladi.si

Dostopnost